Jdi na obsah Jdi na menu
  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozdrav

padre, 7. 10. 2008 16:00

Náhodou jsem dnes narazil na vaše stránky, a mile mě překvapily a protože tak trošku vím, že to stojí spoustu práce, tak bych chtěl všem aktivistům popřát hodně zdaru a trpělivosti. Ať vám Pán žehná!

Ahoj

Marie V., 7. 4. 2008 18:25

Ten film jsme vidli už několikrát, dokonce v originále.
V italštině je ještě lepší. A ten odkaz Dona Boska je nám vlastní. Patříme totiž do jeho rodiny. Posílám odkaz na stránky našeho společenství.
www.acsvalassko.estranky.cz
Zkus na ně mrknout.
Marie

Zamyšlení

Monika, 6. 4. 2008 11:18

Láska, která jde cítit musí být projevována upřímně a se zájmem.Hlavně u malých dětí, ty potřebují pořádně zažít, že jsou milovány.Neustálým opakováním, že je máme rádi v každém okamžiku, i když zlobí. Můžou prostě za námi přijít kdykoli a my bychom je měli vždy přijat s otevřenou náručí.

otázka...

Martina, 5. 4. 2008 15:23

Maruško,děkuji.

Rozhodla jsem se začít zde malou debatu a budu ráda, když se zapojíte. Nedávno jsem viděla krásný nový film o Donu Boscovi. Don Bosko v závěru říká, že "...nestačí mladé/druhé milovat, ale že musí sami cítit, že jsou milováni". Zajimal by mě Váš názor na tuto větu a jak ji uvádět do praxe...

Obdiv

MARIE Vaňková, 31. 3. 2008 20:34

Ahoj Martino,
máš můj obdiv, jsou to skvělé stránky, moc se mi líbí, jistě to dalo moc práce.
Ahoj ve škole.

Názor

Monika P., 20. 2. 2008 15:40

Jsou to velice pěkně udělané stránky..S Pomocí Boží jen tak dál..

Názor

Staňa H., 16. 2. 2008 22:16

Fandím všem, kdo pochopili, že internet a hlavně stránky farností patří k určitému způsobu evangelizace. Tady si totiž mohou ostatní farnosti najít nové možnosti a inspiraci. Stránky Vaší farnosti jsou velmi zajímavé a přeji autorům, aby je práce těšila a aby i jejich farnost inspirovala ostatní farnosti.